Opuszczone Boisko - Klasa A - grupa 2 (86-87)
  Wstęp
  Sezon 1961-62
  Sezon 1962-63
  Sezon 1963-64
  Sezon 1964-65
  Sezon 1965-66
  Sezon 1966-67
  Sezon 1967-68
  Sezon 1968-69
  Sezon 1969-70
  Sezon 1970-71
  Sezon 1971-72
  Sezon 1972-73
  Sezon 1973-74
  Sezon 1974-75
  Sezon 1975-76
  Sezon 1976-77
  Sezon 1977-78
  Sezon 1978-79
  Sezon 1979-80
  Sezon 1980-81
  Sezon 1981-82
  Sezon 1982-83
  Sezon 1983-84
  Sezon 1984-85
  Sezon 1985-86
  Sezon 1986-87
  => Klasa A - grupa 1 (86-87)
  => Klasa A - grupa 2 (86-87)
  => Klasa B - grupa 1 (86-87)
  => Klasa B - grupa 2 (86-87)
  => Klasa B - grupa 3 (86-87)
  => Klasa B - grupa 4 (86-87)
  => Klasa C - grupa 1 (86-87)
  => Klasa C - grupa 2 (86-87)
  => Klasa C - grupa 3 (86-87)
  Sezon 1987-88
  Sezon 1988-89
  Sezon 1989-90
  Sezon 1990-91
  Sezon 1991-92
  Kontakt

 

Unia S.K. – Goplania II   2-1   3-0
Huragan – LZS W.          3-1   1-0 /0-1/
Noteć – Zjednoczeni       6-4   4-2
Victoria – Pogoń          4-2   0-2
Unia G. – Szubinianka     0-3   0-2
Dąb – Pałuczanka          4-2   4-1

Goplania II – Victoria    3-2   2-4
Pałuczanka – Pogoń        1-1   1-5
Szubinianka – Unia S.K.   4-3   5-0
Zjednoczeni – Unia G.     1-1   3-0
LZS W. – Noteć            2-2   0-2
Dąb – Huragan             0-3   3-0v /1-0
/

Huragan – Pałuczanka      1-2   0-3v /3-2/
Pogoń – Goplania II       1-1   2-3
Noteć – Dąb              12-2   1-1
Unia G. – LZS W.          2-2   2-0
Unia S.K. – Zjednoczeni   2-0   2-2
Victoria – Szubinianka    1-5   1-2

Pałuczanka – Goplania II  0-0   3-0
Szubinianka – Pogoń       4-0   2-1 /2-0/
Zjednoczeni – Victoria    5-2   0-1
LZS W. – Unia S.K.        2-2   0-3
Dąb – Unia G.             4-3   1-4
Huragan – Noteć           2-3   1-1

Noteć – Pałuczanka        1-2   3-2
Unia G. – Huragan         0-5   3-0v /2-1/
Unia S.K. – Dąb           4-1   2-1
Victoria – LZS W.         2-1   1-3
Pogoń – Zjednoczeni       2-1   1-4
Goplania II – Szubinianka 2-2   0-2

Pałuczanka – Szubinianka  1-0   1-7
Noteć – Unia G.           4-2   0-1
Huragan – Unia S.K.       3-2   1-8
Zjednoczeni – Goplania II 1-3   3-1
Dąb – Victoria            1-1   1-1
LZS W. – Pogoń            1-2   0-0

Unia S.K. – Noteć         8-2   2-7
Szubinianka – Zjednoczeni 2-1   3-2
Victoria – Huragan        2-1   3-0v /1-3/
Unia G. – Pałuczanka      2-3   3-2
Goplania II – LZS W.      0-1   1-1
Pogoń – Dąb               3-1   1-3

Pałuczanka – Zjednoczeni  0-0   2-3
Huragan – Pogoń           3-0   0-3v /4-1/
Unia G. – Unia S.K.       5-3   2-2
LZS W. – Szubinianka      3-5   0-3
Noteć – Victoria          4-1   2-2
Dąb – Goplania II         3-2   0-0

Szubinianka – Dąb         5-0   2-3
Pogoń – Noteć             1-2   0-0
Victoria – Unia G.        1-1   0-1
Goplania II – Huragan     3-2   4-0
Zjednoczeni – LZS W.      2-1   2-1
Unia S.K. – Pałuczanka    3-3   2-1

Pałuczanka – LZS W.       2-2   2-3 /1-1/
Dąb – Zjednoczeni         2-3   5-1
Huragan – Szubinianka     1-5   0-5
Noteć – Goplania II       2-0   1-5
Unia G. – Pogoń           6-1   1-1
Unia S.K. – Victoria      2-0   2-3

Victoria – Pałuczanka     2-2   2-2
Pogoń – Unia S.K.         2-2   1-4
Goplania II – Unia G.     2-1   2-4
Szubinianka – Noteć G.    2-2   3-3
Zjednoczeni – Huragan     4-1   5-2
LZS W. – Dąb              2-1   0-2

1.Szubunianka Szubin (s) 11   18    8-2-1    37-14
2.Noteć Gębice           11   16    7-2-2    40-26
3.Pałuczanka Żnin        11   14    4-6-1    18-16
4.Unia Solec Kuj. (b)    11   13    5-3-3    33-23
5.Goplania II Inowrocław 11   11    4-3-4    17-17
6.Huragan Dąbrówka       11   10    5-0-6    25-22
7.Zjednoczeni Trzemeszno 11   10    4-2-5    22-22
8.Victoria Kołaczkowo    11    9    3-3-5    18-27
9.Pogoń Mogilno          11    9    3-3-5    15-26
10.LZS Wielowieś         11    8    2-4-5    18-23
11.Unia Gniewkowo        11    7    2-3-6    23-29
12.Dąb Barcin            11    7    3-1-7    19-40

1.Szubinianka Szubin (s) 22   37   17-3-2    73-25
2.Noteć Gębice           22   29   11-7-4    64-45
3.Unia Solec Kuj. (b)    22   27   11-5-6    63-46
4.Zjednoczeni Trzemeszno 22   23   10-3-9    50-45
5.Unia Gniewkowo         22   23    9-5-8    44-42
6.Dąb Barcin             22   22    9-4-9    43-53
7.Victoria Kołaczkowo    22   20    7-6-9    36-44
8.Pałuczanka Żnin        22   19    6-7-9    38-48
9.Goplania II Inowrocław 22   19    7-5-10   35-40
10.Pogoń Mogilno         22   18    6-6-10   32-44
11.LZS Wielowieś         22   14    4-6-12   26-42
12.Huragan Dąbrówka      22   13    6-1-16   30-60


 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (18 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=