Opuszczone Boisko - Klasa A - grupa 3 (89-90)

 

Dąb - Piast              1-2   3-0v
Unia G. - LZS W.         1-0   2-1
Sparta JW. - Zorza       2-4   1-0
Victoria K. - Unia SK.   1-0
Noteć Ł. - Gryf          2-0
Czarni N. - Polonia      3-0v


Piast - Polonia          2-0   0-3v
Gryf - Czarni N.         1-3   0-2
Unia SK. - Noteć Ł.      1-1
Zorza - Victoria K.      0-0   1-3
LZS W. - Sparta JW.      1-0   0-3v
Dąb - Unia G.            1-2   1-4

Unia G. - Piast          3-5   0-1
Sparta JW. - Dąb         4-1
Victoria K. - LZS W.     4-3
Noteć Ł. - Zorza         2-1
Czarni N. - Unia SK.     0-0
Polonia - Gryf           5-1

Piast - Gryf             2-1
Unia SK. - Polonia       2-0   0-3
Zorza - Czarni N.        0-2
LZS W. - Noteć Ł.        1-0
Dąb - Victoria K.        1-1
Unia G. - Sparta JW.     7-1   0-0

Sparta - Piast           2-1   0-4
Victoria K. - Unia G.    1-1   3-4
Noteć Ł. - Dąb           0-3   1-4
Czarni N. - LZS W.       1-1   0-2
Polonia - Zorza          0-1
Gryf - Unia SK.          2-4   0-2

Piast - Unia SK.         3-2   2-1
Zorza - Gryf             6-1
LZS W. - Polonia         2-0   3-0
Dąb - Czarni N.          3-1   1-1
Unia G. - Noteć Ł.       3-1
Sparta JW. - Victoria K. 5-0   0-1

Victoria K. - Piast      3-3   3-3
Czarni N. - Unia G.      2-1   0-2
Gryf - LZS W.            3-4   1-3
Noteć Ł. - Sparta JW.    2-0   0-2
Polonia - Dąb            1-0
Unia SK. - Zorza         4-0

Piast - Zorza            1-1
LZS W. - Unia SK.        1-2   3-0v
Dąb - Gryf               4-0
Unia G. - Polonia        5-0
Sparta JW. - Czarni N.   4-0   0-3v
Victoria K. - Noteć Ł.   2-3

Noteć Ł. - Piast         0-0   1-2
Czarni N. - Victoria K.  5-1
Polonia - Sparta JW.     1-1   0-3v
Gryf - Unia G.           1-3   0-4
Unia SK. - Dąb           3-1   2-1
Zorza - LZS W.           1-0

Piast - LZS W.           5-2   2-1
Dąb - Zorza              3-1
Unia G. - Unia SK.       3-1   3-0
Sparta JW. - Gryf        3-2
Victoria K. - Polonia    0-0
Noteć Ł. - Czarni        2-0   0-1

Czarni N. - Piast        1-2
Polonia - Noteć Ł.       0-2   0-3v
Gryf - Victoria K.       1-1
Unia SK. - Sparta JW.    2-1   0-3v
Zorza - Unia G.          3-1   1-5
LZS W. - Dąb             3-0

1.Unia Gniewkowo            22   34   61-25
2.Piast Złotniki Kujawskie  22   31   46-34
3.Sparta Janowiec Wlkp. (b) 22   27   41-27
4.LZS Wierzchosławice       22   25   41-31
5.Czarni Nakło              22   25   35-29
6.Noteć Łabiszyn (b)        22   24   36-29
7.Zorza Ślesin (b)          22   22   38-39
8.Unia Solec Kujawski       22   21   34-37
9.Dąb Barcin                22   18   35-37
10.Victoria Kołaczkowo (b)  22   17   34-49
11.Polonia Potulice (b)     22   14   23-43
12.Gryf Sicienko* (b)       22    6   27-71


* dawniej LZS Sicienko
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (46 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=