Opuszczone Boisko - Klasa A - grupa 4 (89-90)

 

Olimpia – LZS W.               2-1   1-2
Noteć G. - Cukrownik           5-1   ***
Victoria – Zjednoczeni T.      1-5   0-2
Huragan G. - Fregata           0-1   1-1
Goplania II – Pogoń            3-2   1-2
Unia II – Kujawy               2-2   0-8

LZS W. - Kujawy                0-2   1-2
Pogoń – Unia II                2-2   3-2
Fregata – Goplania II          2-2   0-2
Zjednoczeni T. - Huragan G.    6-3   6-2
Cukrownik – Victoria           3-0   ***
Olimpia – Noteć G.             3-2   2-4

Noteć G. - LZS W.              4-1   3-1
Victoria – Olimpia             1-0   0-3
Huragan – Cukrownik            2-1   ***
Goplania II – Zjednoczeni T.   1-1   1-7
Unia II – Fregata              1-2   2-4
Kujawy – Pogoń                 3-0   2-5

LZS W. - Pogoń                 3-2   1-1
Fregata – Kujawy               1-4   0-3v
Zjednoczeni T. - Unia II       5-2   2-1
Cukrownik – Goplania II        2-6   ***
Olimpia – Huragan              2-4   1-1
Noteć G. - Victoria            8-0   5-0

Victoria – LZS W.              1-4   1-6
Huragan – Noteć G.             1-2   1-4
Goplania II – Olimpia          2-0   2-2
Unia II – Cukrownik            2-0   ***
Kujawy – Zjednoczeni T.        1-1   1-1
Pogoń – Fregata                4-2   4-3

LZS W. - Fregata               3-2   4-1
Zjednoczeni T. – Pogoń         6-0   2-3
Cukrownik – Kujawy             1-5   ***
Olimpia – Unia II              1-1   2-1
Noteć G. - Goplania II         1-0   2-1
Victoria – Huragan             2-3   1-2

Kujawy – Olimpia               5-0   3-2
Pogoń – Cukrownik             10-0   ***
Huragan – LZS W.               0-3   0-5
Goplania II – Victoria         5-0   5-3
Unia II – Noteć G.             1-1   0-5
Fregata – Zjednoczeni T.       2-5   0-5

LZS W. - Zjednoczeni T.        2-3   0-2
Cukrownik – Fregata            0-2   ***
Olimpia – Pogoń                1-1   1-2
Noteć G. - Kujawy              4-0   0-0
Victoria – Unia II             3-0   2-2
Huragan – Goplania II          3-0   0-5

Goplania II – LZS W.           4-0   0-1
Unia II – Huragan              1-0   2-0
Kujawy – Victoria              7-1   3-2
Pogoń – Noteć G.               0-2   0-0
Fregata – Olimpia              4-4   2-0
Zjednoczeni T. – Cukrownik     3-0v  ***

LZS W. - Cukrownik             4-1   ***
Olimpia – Zjednoczeni T.       1-2   0-7
Noteć G. - Fregata             4-1   6-0
Victoria – Pogoń               3-6   2-6
Huragan – Kujawy               1-5   0-3v
Goplania II – Unia II          2-0   0-1

Unia II – LZS W.               1-1   1-3
Kujawy – Goplania II           2-1   3-3
Pogoń – Huragan                3-3   7-0
Fregata – Victoria             6-1   3-0
Zjednoczeni T. - Noteć G.      4-3   0-4
Cukrownik – Olimpia            1-1   ***

1.Noteć Gębice           20   33   15-3-2    64–16
2.Zjednoczeni Trzemeszno 20   33   15-3-2    72–28
3.Kujawy Markowice       20   31   13-5-2    59–25
4.Pogoń Mogilno          20   25   10-5-5    53-42
5.LZS Wielowieś (b)      20   22   10-2-8    42–33
6.Goplania II Inowrocław 20   20    8-4-8    40–32
7.Fregata Polanowice (b) 20   15    6-3-11   37–55
8.Olimpia Dąbrowa (b)    20   13    4-5-11   28–47
9.Unia II Janikowo (b)   20   12    3-6-11   23–48
10.Huragan Golejewo (b)  20   11    4-3-13   25–60
11.Victoria Gnojno (b)   20    5    2-1-17   24–81
   Cukrownik Tuczno – wycofał się z rozgrywek


Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (77 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=