Opuszczone Boisko - Klasa B - grupa 3 (87-88)

 

LZS Ch. - Piast          2-1   1-5
Błękitni P. - Stomil     4-3   2-3
LZS L. - Sparta JW.      3-4   0-2
LZS NWW. - Spójnia       3-2   0-0
Znicz - LZS S.           2-0   1-0
Zorza - Polonia          0-3   2-2
 
Piast - Polonia                1-0
LZS S. - Zorza                 3-3
Spójnia - Znicz                2-3
Sparta JW. - LZS NWW.          5-0
Stomil - LZS L.                1-1
LZS Ch. - Błękitni P.          1-3

Błękitni P. - Piast      2-0   1-4
LZS L. - LZS Ch.         1-4   2-3
LZS NWW. - Stomil        1-3   0-7
Znicz - Sparta JW.       0-2   1-2
Zorza - Spójnia          0-1   3-1
Polonia - LZS S.         3-0   3-2

Piast - LZS S.                 4-1
Spójnia - Polonia              2-1
Sparta JW. - Zorza             0-2
Stomil - Znicz                 3-0
LZS Ch. - LZS NWW.             1-1
Błękitni P. - LZS L.           1-1

LZS L. - Piast                 0-7
LZS NWW. - Błękitni P.         0-3
Znicz - LZS Ch.                2-2
Zorza - Stomil                 1-1
Polonia - Sparta JW.           0-4
LZS S. - Spójnia               2-1

Piast - Spójnia                1-0
Sparta JW. - LZS S.            2-0
Stomil - Polonia               0-3
LZS Ch. - zorza                0-1
Błękitni P. - Znicz            1-2
LZS L. - LZS NWW.              3-3

LZS NWW. - Piast         0-0   0-5
Znicz - LZS L.           1-2   0-3
Zorza - Błękitni P.      3-0v  0-3
Polonia - LZS Ch.        2-0   0-2
LZS S. - Stomil          0-1   2-4
Spójnia - Sparta         1-0   0-4

Piast - Sparta JW.       7-2   0-3v
Stomil - Spójnia         5-1   2-2
LZS Ch. - LZS S.         4-1   4-4
Błękitni P. - Polonia    2-4   0-4
LZS L. - Zorza           1-5   2-9
LZS NWW. - Znicz         1-1   1-5

Sparta - Stomil          4-2   1-3
Znicz - Piast            0-2   4-7
Zorza - LZS NWW.         1-1   2-1
Polonia - LZS L.         6-1   1-2
LZS S. - Błękitni P.     1-2   1-5
Spójnia - LZS Ch.        3-2   0-3

Piast - Stomil           2-2   2-1
LZS Ch. - Sparta         4-2   1-0
Błękitni P. - Spójnia    0-1   5-3
LZS L. - LZS S.          2-4   3-4
LZS NWW. - Polonia       0-5   0-0
Znicz - Zorza            0-0   0-7

Zorza - Piast            3-3   0-1
Polonia - Znicz          4-0   3-0
LZS S. - LZS NWW.        3-2   3-2
Spójnia - LZS L.         6-0   1-3
Sparta - Błękitni P.     6-0   1-4
Stomil - LZS Ch.         2-1   0-3

1.Piast Złotniki Kujawskie 22   35   63-23
2.Sparta Janowiec Wlkp.    22   29   56-30
3.Zorza Ślesin             22   27   51-32
4.Polonia Potulice         22   26   45-25
5.LZS Chwaliszewo (b)      22   26   51-44
6.Stomil Łabiszyn          22   25   48-35
7.Błękitni Pławin          22   23   47-47
8.Znicz Rojewo             22   18   28-44
9.LZS Liszkowo             22   16   38-67
10.Spójnia Ciele           22   15   29-42
11.LZS Sicienko            22   14   32-58
12.LZS Nowa Wieś Wielka    22   10   20-61

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (51 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=