Opuszczone Boisko - Klasa B - grupa 4 (86-87)
  Wstęp
  Sezon 1961-62
  Sezon 1962-63
  Sezon 1963-64
  Sezon 1964-65
  Sezon 1965-66
  Sezon 1966-67
  Sezon 1967-68
  Sezon 1968-69
  Sezon 1969-70
  Sezon 1970-71
  Sezon 1971-72
  Sezon 1972-73
  Sezon 1973-74
  Sezon 1974-75
  Sezon 1975-76
  Sezon 1976-77
  Sezon 1977-78
  Sezon 1978-79
  Sezon 1979-80
  Sezon 1980-81
  Sezon 1981-82
  Sezon 1982-83
  Sezon 1983-84
  Sezon 1984-85
  Sezon 1985-86
  Sezon 1986-87
  => Klasa A - grupa 1 (86-87)
  => Klasa A - grupa 2 (86-87)
  => Klasa B - grupa 1 (86-87)
  => Klasa B - grupa 2 (86-87)
  => Klasa B - grupa 3 (86-87)
  => Klasa B - grupa 4 (86-87)
  => Klasa C - grupa 1 (86-87)
  => Klasa C - grupa 2 (86-87)
  => Klasa C - grupa 3 (86-87)
  Sezon 1987-88
  Sezon 1988-89
  Sezon 1989-90
  Sezon 1990-91
  Sezon 1991-92
  Kontakt

 

Fregata – Kujawy         2-5   0-3
Cuiavia II – Huragan     5-0   1-1
Zjednoczeni – Błękitni   2-0   3-0
Gopło II – Iskra         9-1   3-2
Unia II – Orłowianka     4-0   4-1
Pogoń II – Kolorowi      3-0v  ***

Kujawy – Kolorowi        5-0   3-0
Iskra – Unia II          3-3   2-3

Huragan – Zjednoczeni    2-3   0-1
Fregata – Cuiavia II     2-1   0-4
Błękitni – Gopło II      3-4   1-3
Orłowianka – Pogoń II    6-0   ***

Cuiavia II – Kujawy      2-1   0-7
Zjednoczeni – Fregata    4-0   2-4
Gopło II – Huragan       1-1   0-3
Unia II – Błękitni       3-1   2-3
Kolorowi – Orłowianka    5-0   2-2
Pogoń II – Iskra         2-1   ***

Cuiavia II - Zjednoczeni 1-2   1-0
Kujawy – Orłowianka      5-0   6-2
Iskra – Kolorowi         1-5   2-2
Huragan – Unia II        1-1   0-3
Fregata – Gopło II       4-1   3-0
Błękitni – Pogoń II      4-3   ***

Zjednoczeni – Kujawy     1-1   0-6
Pogoń II – Huragan       2-1   ***
Unia II – Fregata        0-2   1-1
Orłowianka – Iskra       5-1   1-4
Kolorowi – Błękitni      0-0   2-5
Gopło II – Cuiavia II    5-2   1-2

Błękitni – Orłowianka    5-0   7-2
Huragan – Kolorowi       0-0   2-2
Fregata – Pogoń II       4-1   ***
Cuiavia II – Unia II     1-4   0-1
Zjednoczeni – Gopło II   1-0   2-1
Kujawy – Iskra           2-1   7-1

Gopło II – Kujawy        2-4   0-3
Unia II – Zjednoczeni    2-2   1-1
Kolorowi – Fregata       1-3   3-4
Orłowianka – Huragan     2-8   1-1
Iskra – Błękitni         3-3   0-4
Pogoń – Cuiavia II       0-3   ***

Kujawy – Błękitni        4-1   3-2
Zjednoczeni – Pogoń II   4-0   ***
Fregata – Orłowianka     3-0   5-3
Huragan – Iskra          6-0   2-3
Cuiavia II – Kolorowi    2-1   2-4
Gopło II – Unia II       3-1   0-4

Unia II – Kujawy         2-1   1-1
Kolorowi – Zjednoczeni   2-3   3-3
Błękitni – Huragan       3-3   0-2
Iskra – Fregata          1-4   2-6
Orłowianka – Cuiavia II  4-3   1-5
Pogoń II – Gopło II      1-0   ***

Kujawy – Huragan         2-1   1-2
Fregata – Błękitni       2-1   1-2
Cuiavia II – Iskra       2-1   2-0
Zjednoczeni – Orłowianka 2-0   9-0
Gopło II – Kolorowi      2-1   2-2
Unia II – Pogoń II       7-0   ***

Pogoń II – Kujawy        2-8   ***
Iskra – Zjednoczeni      1-12  2-4
Błękitni – Cuiavia II    1-1   0-3v
Huragan – Fregata        4-1   3-7
Kolorowi – Unia II       3-2   4-3
Orłowianka – Gopło II    1-2   7-6

1.Zjednoczeni Szarlej (s)   10   18    8-2-0    32-9
2.Kujawy Markowice          10   15    7-1-2    30-12
3.Fregata Polanowice (s)    10   14    7-0-3    23-18
4.Gopło II Kruszwica        10   13    6-1-3    29-19
5.Unia II Janikowo          10   11    4-3-3    22-17
6.Huragan Golejewo          10   10    3-4-3    26-18
7.Cuiavia II Inowrocław     10    9    4-1-5    20-21
8.Kolorowi Krusza Zamk. (s) 10    8    3-2-5    18-18
9.Błękitni Wójcin           10    6    1-4-5    18-22
10.Orłowianka Orłowo        10    4    2-0-8    12-38
11.Iskra Sikorowo           10    2    0-2-8    13-51
- Pogoń II Mogilno – wycofała się z rozgrywek

1.Kujawy Markowice          20   32   15-2-3    70-20
2.Zjednoczeni Szarlej (s)   20   30   13-4-3    57-27
3.Fregata Polanowice (s)    20   27   13-1-6    54-41
4.Unia II Janikowo          20   24    9-6-5    45-30
5.Cuiavia II Inowrocław     20   22   10-2-8    40-36
6.Huragan Golejewo          20   19    6-7-7    42-37
7.Gopło II Kruszwica        20   18    8-2-10   45-48
8.Kolorowi Krusza Zamk. (s) 20   17    5-7-8    42-46
9.Błękitni Wójcin           20   16    6-4-10   42-43
10.Orłowianka Orłowo        20    8    3-2-15   32-87
11.Iskra Sikorowo           20    7    2-3-15   31-85

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (71 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=