Opuszczone Boisko - Klasa B - grupa 4 (87-88)

 

Błękitni W. - Unia II       1-1   0-3
Fala - Fregata              3-0v  0-4
Victoria - Zjednoczeni            0-2
Orłowianka - Cuiavia II     0-3   4-3
Iskra - LZS W.              2-2   0-6
Kolorowi - Huragan G.       2-2   1-4

Unia II - Huragan G.              2-1
LZS W. - Kolorowi                 2-0
Cuiavia II - Iskra                1-6
Zjednoczeni - Orłowianka          5-2
Fregata - Victoria                4-0
Błękitni W. - Fala                1-2

Fala - Unia II              1-3   1-5
Victoria - Błękitni W.      3-0v  2-0
Orłowianka - Fregata        1-2   2-4
Iskra - Zjednoczeni         3-3   0-3
Kolorowi - Cuiavia II       2-2   1-1
Huragan - LZS W.            1-5   0-4

Unia II - LZS W.            4-1   0-1
Cuiavia II - Huragan G.     5-0   1-8
Zjednoczeni - Kolorowi            4-2
Fregata - Iskra             7-1   2-2
Błękitni W. - Orłowianka          0-1
Fala - Victoria                   3-2

Victoria - Unia II                1-7
Orłowianka - Fala                 0-3
Iskra - Błękitni            2-4   0-4
Kolorowi - Fregata                2-5
Huragan - Zjednoczeni             1-2
LZS W. - Cuiavia II               3-0

Unia II - Cuiavia II              4-0
Zjednoczeni - LZS W.              2-2
Fregata - Huragan G.              1-2
Błękitni - Kolorowi               0-4
Fala - Iskra                      0-3
Victoria - Orłowianka             2-3

Orłowianka - Unia II        2-1   2-6
Iskra - Victoria                  5-2
Kolorowi - Fala             4-2   2-3
Huragan G. - Błękitni       2-0   5-1
LZS W. - Fregata            2-2   4-4
Cuiavia II - Zjednoczeni    0-3   0-8

Unia II - Zjednoczeni       1-1   1-2
Fregata - Cuiavia II        3-0   8-0
Błękitni W. - LZS W.        4-6   0-3
Fala - Huragan              3-2   2-2
Victoria - Kolorowi         3-1   3-6
Orłowianka - Iskra          5-2   3-2

Iskra - Unia II             0-0   0-4
Kolorowi - Orłowianka       0-1   4-2
Huragan G. - Victoria       1-1   3-3
LZS W. - Fala               2-1   6-1
Cuiavia II - Błękitni W.    3-0   1-3
Zjednoczeni - Fregata       1-3   3-2

Unia II - Fregata           1-0   4-4
Błękitni W. - Zjednoczeni   1-8   0-3v
Fala - Cuiavia II           2-2   0-2
Victoria - LZS W.           2-3   2-3
Orłowianka - Huragan G.     2-1   3-4
Iskra - Kolorowi            3-4   5-0

Kolorowi - Unia II          0-5   1-5
Huragan - Iskra             3-2   1-3
LZS W. - Orłowianka         3-1   4-1
Cuiavia II - Victoria       2-1   3-0
Zjednoczeni - Fala          4-1   6-1
Fregata - Błękitni W.       3-0   6-2

1.Zjednoczeni Szarlej      22   36   70-24
2.LZS Wielowieś (s)        22   36   71-33
3.Unia II Janikowo         22   34   72-22
4.Fregata Polanowice       22   32   78-36
5.Huragan Golejewo         22   20   46-58
6.Orłowianka Orłowo        22   19   43-63
7.Fala Głogówiec (b)       22   18   42-61
8.Cuiavia II Inowrocław    22   17   36-67
9.Iskra Sikorowo           22   14   46-64
10.Kolorowi Krusza Zamkowa 22   14   39-60
11.Victoria Gnojno (b)     22   13   39-62
12.Błękitni Wójcin         22   11   31-63

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (62 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=