Opuszczone Boisko - Sezon 1964-65

 

III LIGA

1.Pomorzanin Toruń             22   33   50-17
2.Unia Wąbrzeźno               22   30   49-16
3.Zawisza II Bydgoszcz         22   29   39-25
4.Polonia II Bydgoszcz*        22   24   40-43
5.Cuiavia Inowrocław           22   23   40-30
6.Nadwiślanin Grudziądz (b)    22   20   25-33
7.Kujawiak Włocławek           22   19   40-45
8.Gryf Toruń                   22   19   32-38
9.Chojniczanka Chojnice        22   19   33-43
10.Brda Bydgoszcz              22   18   27-44
11.Włocławianka Włocławek      22   16   23-41
12.Legia Chełmża (b)           22   14   28-49

* Ze względu na degradację Polonii Bydgoszcz z II Ligi, III Ligę musiała opuścić drużyna rezerw.

BARAŻE O AWANS DO II LIGI

1.Hutnik Kraków                10   17   38-11
2.Górnik Świętochłowice        10   16   21-8
3.Bałtyk Gdynia                10   14   22-11
4.Olimpia Poznań               10    7   15-17
5.Gwardia Koszalin             10    6    9-35
6.Pomorzanin Toruń             10    0    5-28

Pomorzanin Toruń nie awansował do II Ligi.

KLASA A - GRUPA I

1.Budowlani Bydgoszcz (s)      22   39   52-13
2.Wisła Nowe                   22   31   55-36
3.Czarni Nakło                 22   30   54-29
4.Borowiak Czersk              22   26   51-37
5.Goplania Inowrocław          22   25   40-34
6.Wda Świecie (b)              22   22   49-44
7.Ruch Grudziądz               22   21   43-37
8.Gwiazda Bydgoszcz            22   20   34-37
9.Unia Solec Kujawski          22   19   44-43
10.MPK Bydgoszcz (b)           22   12   26-48
11.Kolejarz Chojnice (b)       22   11   26-49
12.Stal Grudziądz              22    8   14-68

KLASA A - GRUPA II

1.Olimpia Grudziądz            22   33   58-19
2.Zdrój Ciechocinek            22   32   46-11
3.Unia Janikowo                22   29   39-27
4.Pogoń Mogilno (s)            22   28   39-26
5.Gryf II Toruń                22   20   39-47
6.Budowlani Lipno              22   19   37-36
7.Pałuczanka (ZKS)Żnin         22   18   37-49
8.Kujawianka Strzelno          22   18   30-43
9.Orlęta Aleksandrów Kuj.      22   18   32-51
10.Unia Gniewkowo (b)          22   18   25-47
11.Pomorzanin II Toruń         22   17   28-40
12.Notecianka Pakość (b)       22   14   21-35

KLASA B - GRUPA I

1.Budowlani II Bydgoszcz (s)    9   14   37-15
2.Gryf Sępólno Kraj.            9   13   27-13
3.Kabel Bydgoszcz              10   10   34-24
4.LZS Mrocza                    9   10   23-18
5.Chojniczanka II Chojnice (b) 10    9   18-28
6.Polonia III Bydg/Potulice     9    6   14-23
7.Koronowianka Koronowo (b)    10    4   18-50
-Gwiazda II Bydgoszcz - wycofała się w trakcie sezonu

KLASA B - GRUPA II

1.Promień Kowalewo Pom.         11   18   43-18
2.Sparta Brodnica               11   14   40-24
3.Wisła Fordon (b)              11   14   29-26
4.Chełminianka Chełmno          11   12   39-28
5.Drwęca Golub-Dobrzyń          11   12   23-21
6.Unia II Wąbrzeźno             11   10   24-30
7.Legia II Chełmża              11    6   20-45
8.Ruch II Grudziądz (b)         11    4   17-43

KLASA B - GRUPA III

1.Stella Białośliwie            14   22   43-12
2.Cuiavia II Inowrocław (b)     14   20   39-25
3.Gryf Bydgoszcz                14   19   32-11
4.Noteć Mątwy (s)               14   12   29-27
5.Piast Złotniki Kujawskie (b)  14   12   33-34
6.Szubinianka Szubin (b)        14   11   26-42
7.Brda II Bydgoszcz             14    9   20-37
8.Unia II Janikowo (b)          14    7   23-57

KLASA B - GRUPA IV

1.Włókniarz Toruń               14   23   40-22
2.Wisła Dobrzyń                 14   22   45-16
3.Victoria Toruń                14   17   26-18
4.Włocławianka II Włocławek (s) 14   15   29-18
5.Gopło Kruszwica (s)           14   13   22-24
6.Wisła Nieszawa                14   12   24-35
7.Olimpia Brześć Kuj. (b)       14   10   21-38
8.Pogoń II Mogilno              14    0    4-40

KLASA C - GRUPA INOWROCŁAWSKA

1.Dąb Barcin                    12   18   27-18
2.Ogniwo Piechcin               12   16   36-19
3.Sparta Janowiec (s)           12   15   28-17
4.MKS Trzemeszno                12   11   19-23
5.ZKS II Żnin                   12   11   20-28
6.Notecianka II Pakość          12    7   27-33
7.LZS Błękitni Cieślin          12    6   12-31
-LZS Rojewice - wycofał się


* * * * * * * * * * * *


LIGA POWIATOWA (rozgrywki przeprowadzono w 1965 r.)

KLASA C - GRUPA I

1.LZS (Leśniczanka) Papros  10   17   34-16
2.LZS Chełmce               10   16   55-14
3.LZS Sobiesiernie          10   11   24-18
4.LZS Sukowy                10    8   20-21
5.LZS Dąbrowa Biskupia      10    5   13-44
6.LZS Bąkowo                10    3    8-40

KLASA C - GRUPA II

1.LZS Palczyn               10   17   53-20
2.LZS Liszkowo              10   14   40-23
3.LZS Rojewice              10    9   26-31
4.LZS Szarlej               10    9   21-26
5.LZS Ściborze              10    6   18-32
6.LZS Lipie                 10    5   15-41

Zwycięzcy grup uzyskali awans do Międzypowiatowej Klasy B, która będzie się składać z siedmiu drużyn z powiatów: mogileńskiego, żnińskiego, wyrzyskiego, szubińskiego, radziejowskiego i inowrocławskiego. Poza tym drużyny z Paprosu i Palczyna rozegrały mecz (na boisku w Mątwach) o mistrzostwo powiatu, a jednocześnie o puchar przechodni przewodniczącego Powiatowej Rady Narodowej - M. Kalwasińskiego. Zwyciężył zespół LZSu Palczyn 10-2 (2-1)

Towarzysko:
LZS Leśniczanka Papros - LZS Sobiesiernie 7-2 (4-1)
LZS Sobiesiernie - Noteć Mątwy 1-4 (1-0)
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (56 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=