Opuszczone Boisko - Sezon 1966-67

 

III LIGA - GRUPA IV

1.Lech Poznań (s)              30   48   75-10

2.Arkonia Szczecin             30   45   62-14
3.Warta Poznań                 30   44   51-17
4.Polonia Gdańsk               30   28   56-31
5.Calisia Kalisz               30   29   36-39
6.Darzbór Szczecinek           30   28   38-43
7.Budowlani Bydgoszcz*         30   28   27-35
8.MZKS Turek                   30   27   33-41
9.Bałtyk Gdynia                30   27   34-44
10.Flota Gdynia                30   27   45-50
11.Zawisza Ib Bydgoszcz*       30   26   35-48
12.Czarni Szczecin             30   24   37-57
13.Błękitni Stargard Szcz.     30   23   28-43
14.Polonia Poznań              30   23   26-43
15.Unia Wąbrzeźno*             30   23   30-65
16.Lechia Szczecinek           30   20   30-51

* Drużyny, które zakwalifikowały się do "nowej" III Ligi z byłej III Ligi województwa bydgoskiego.

LIGA OKRĘGOWA

1.Pomorzanin Toruń             22   32   55-20
2.Zdrój Ciechocinek (b)        22   29   36-18
3.Gryf Toruń                   22   27   47-22
4.Kujawiak Włocławek           22   27   38-23
5.Olimpia Grudziądz            22   26   33-32
6.Cuiavia Inowrocław           22   25   21-25
7.Nadwiślanin Grudziądz        22   21   25-31
8.Brda Bydgoszcz               22   18   33-43
9.Chojniczanka Chojnice        22   18   25-40
10.Goplania Inowrocław (b)     22   17   34-35
11.Pogoń Mogilno (b)           22   12   29-50
12.Polonia II Bydgoszcz (b)    22    6   17-74
KLASA A - GRUPA I

1.Czarni Nakło                 26   39   72-26
2.Ruch Grudziądz               26   37   51-21
3.Wisła Nowe                   26   34   75-36
4.Gwiazda Bydgoszcz            26   34   61-29
5.Wda Świecie                  26   29   51-39
6.Kabel Bydgoszcz (b)          26   28   54-40
7.Unia Solec Kujawski          26   26   63-57
8.MPK Bydgoszcz                26   26   47-41
9.Borowiak Czersk              26   25   43-37
10.Stella Białośliwie          26   25   45-44
11.Legia Chełmża               26   23   45-40
12.Pomorzanin II Toruń (b)     26   22   38-46
13.LZS Kijewo Król. (b)*       26    9   41-118
14.LZS Kamień Kraj. (b)*       26    7   24-136

KLASA A - GRUPA II

1.Włocławianka Włocławek (s)   26   45   97-18
2.Wisła Dobrzyń                26   36   69-43
3.Budowlani Lipno              26   32   60-40
4.Orlęta Alekasandrów          26   30   62-41
5.Sparta Brodnica (b)          26   29   40-30
6.Notecianka Pakość (b)        26   28   42-37
7.Unia Janikowo                26   27   65-42
8.Promień Kowalewo             26   26   45-46
9.Lech Rypin (b)               26   24   59-59
10.Kujawianka Strzelno         26   24   40-45
11.Gryf II Toruń               26   17   35-63
12.Pałuczanka Żnin             26   15   26-64
13.LZS Kowal (b)*              26    9   24-99
14.LZS Gębice (b)*             26    8   36-119
* Drużyny, które awansowały z "elzetesowskich" Klas B.

KLASA B - GRUPA I

1.LZS Mrocza                   18   25   50-29
2.Grom Więcbork (b)            18   25   41-24
3.Budowlani II Bydg. (s)*      18   23   47-28
4.Gryf Sępólno Kraj.           18   19   36-23
5.Koronowianka Koronowo        18   18   20-31
6.Kolejarz Chojnice            18   16   31-30
7.LZS Brusy                    18   15   38-43
8.Chojniczanka II Chojnice     18   15   28-33
9.Tucholanka Tuchola (b)       18   14   23-43
10.Polonia III Bydg/Potulice   18   10   23-53

* Budowlani II Lipno?

KLASA B - GRUPA II

1.Stal Grudziądz               16   24   71-18
2.Wisła Fordon                 16   24   70-11
3.Gryf Bydgoszcz               16   20   40-18
4.Drwęca Golub-Dobrzyń*        16   17   30-29
5.Chełminianka Chełmno         16   16   30-26
6.Unia II Wąbrzeźno            16   15   28-48
7.Ruch II Grudziądz (b)        16   12   17-35
8.Nadwiślanin II Grudziądz (b) 16    5   12-77
9.Naprzód Jabłonowo Pom. (b)   16    3    4-66
 -Olimpia II Grudziądz - wycofała się z rozgrywek

* Drwęca Golub-Dobrzyń nie przystąpiła do kolejnych rozgrywek

KLASA B - GRUPA III

1.Szubinianka Szubin         16   27   59-21
2.Noteć Mątwy                16   21   46-28
3.Łobzonka Wyrzysk           16   20   43-31
4.Cuiavia II Inowrocław      16   16   40-41
5.Sparta Janowiec (b)        16   16   22-26
6.Dąb Barcin                 16   15   18-22
7.Brda II Bydgoszcz (b)      16   11   23-36
8.MKS Trzemeszno (b)*        16   10   28-46
9.Piast Złotniki Kujawskie   16    8   19-47
 -Turzanka Tur (b) - wycofała się z rozgrywek

* Od następnego sezonu jako Start Trzemeszno.

KLASA B - GRUPA IV

1.Unia Gniewkowo (s)         16   28   53-12
2.Olimpia Brześć Kuj. (b)    16   25   55-21
3.Gopło Kruszwica            16   18   40-30
4.Victoria Toruń             16   18   29-31
5.Budowlani Piechcin         16   15   34-33
6.Włocławianka II Włocławek  16   14   26-31
7.Zdrój II Ciechocinek*      16   12   20-46
8.Start Radziejów (b)        16    6   17-46
9.Wisła Nieszawa             16    5    9-42

* Zdrój II Ciechocinek nie przystąpił do kolejnych mistrzostw.

KLASA C - GRUPA INOWROCŁAWSKA?

-Cukrownik Tuczno
-Goplania II Inowrocław
-Lech Ostrowite
-Lech II Rypin
-Notecianka II Pakość
-Sparta II Janowiec
-Włókniarz Choceń

-Piast II Złotniki Kujawskie/?


* * * * * * * * * * * *


LIGA WIEJSKA LZS

KLASA B - GRUPA IV

-LZS Osiek (pow. Wyrzysk) /1. na półmetku/
-LZS Cieślin /2. na półmetku/
-LZS Palczyn /7. na półmetku/
-LZS Sobiesiernie /przedostatni na półmetku/

KLASA C - GRUPA I

1.LZS Dobiesławice

KLASA C - GRUPA II

1.LZS (Technikum Rolnicze) Kościelec Kuj.

* pozostałe drużyny:

-LZS Bąkowo
-LZS Gnojno (na półmetku 1. w gr. I)
-LZS Kobylniki (na półmetku 2. w gr. II)
-LZS Liszkowo
-LZS Piaski
-LZS Rojewice
-LZS Rojewo (gr. I)
-LZS Słońsko
-LZS Wierzchosławice


W innej lidze:
LZS Węgierce - LZS Dobieszewice 1-3

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (74 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=