Opuszczone Boisko - Sezon 1967-68

 

LIGA OKRĘGOWA

1.Gryf Toruń                26   41   53-21
2.Kujawiak Włocławek        26   40   61-15
3.Cuiavia Inowrocław        26   35   48-32
4.Włocławianka Włocławek    26   34   53-29
5.Zawisza II Bydgoszcz      26   30   44-32
6.Zdrój Ciechocinek         26   26   38-32
7.Unia Wąbrzeźno            26   26   38-36
8.Czarni Nakło              26   24   39-43
9.Goplania Inowrocław       26   23   29-37
10.Chojniczanka Chojnice    26   22   28-47
11.Brda Bydgoszcz           26   19   23-29
12.Olimpia Grudziądz        26   17   30-51
13.Nadwiślanin Grudziądz    26   16   21-50
14.Pogoń Mogilno            26   11   18-69

KLASA A - GRUPA I

1.Unia Solec Kujawski       26   43   98-30
2.Wda Świecie               26   42   74-26
3.Wisła Nowe                26   37   71-35
4.Kabel Bydgoszcz           26   30   65-55
5.Ruch Grudziądz            26   29   55-43
6.MPK Bydgoszcz             26   28   55-49
7.Stal Grudziądz            26   27   70-56
8.Gwiazda Bydgoszcz         26   27   60-53
9.LZS Mrocza                26   26   58-62
10.Polonia II bydgoszcz     26   24   48-47
11.Borowiak Czersk          26   24   60-66
12.Stella Białośliwie       26   15   34-77
13.Orzeł Osiek              26    6   32-98
14.LZS Łasin                26    3   12-101

KLASA A - GRUPA II

1.Szubinianka Szubin        24   32   57-39
2.Unia Janikowo             24   32   62-29
3.Unia Gniewkowo            24   28   54-45
4.Promień Kowalewo Pom.     24   28   47-43
5.Budowlani Lipno           24   26   48-34
6.Notecianka Pakość         24   26   44-39
7.Lech Rypin                24   25   58-44
8.Kujawianka strzelno       24   25   46-36
9.Orlęta Aleksandrów Kuj.   24   23   44-43
10.Drwęca Golub             24   23   42-42
11.Sparta Brodnica          24   20   45-52
12.Wisła Dobrzyń            24   20   40-58
13.LZS Pińsko               24    4   12-98
- LZS Przechowo - Wycofał się z rozgrywek

Mecz dodadtkowy: Szubinianka - Unia J. 2-1

ROZGRYWKI O WEJŚCIE DO LIGI OKRĘGOWEJ

1.Wda Świecie                3    6    9-0
2.Unia Janikowo              3    4    4-6
3.Nadwiślanin-Ruch Grudziądz 3    2    3-2
4.Pogoń Mogilno              3    0    0-8

KLASA B - GRUPA I

1.Łobzonka Wyrzysk          20   35  104-22
2.Koronowianka Koronowo     20   34   50-13
3.Kolejarz Chojnice         20   28   53-35
4.Pogoń Łobżenica           20   22   43-43
5.Gryf Sępólno Kraj.        20   19   43-46
6.Tucholanka Tuchola        20   18   41-45
7.Chojniczanka II Chojnice  20   17   28-40
8.Grom Więcbork             20   16   36-41
9.Czarni II Nakło           20   15   30-47
10.LZS Brusy                20   12   26-56
11.LZS Kamień Krajeński     20    4   19-84

KLASA B - GRUPA II

1.Legia Chełmża             16   31   61-16
2.Wisła Fordon              16   23   68-20
3.Budowlani II Bydgoszcz    16   18   43-35
4.Chełminianka Chełmno      16   16   33-32
5.Brda II Bydgoszcz         16   16   24-29
6.Gryf II Toruń             16   15   25-27
7.LZS Kijewo Królewskie     16   11   22-40
8.Ruch II Grudziądz         16    8   16-57
9.Nadwiślanin II Grudziądz  16    6    8-44
- Unia II Wąbrzeźno - wycofała się z rozgrywek

KLASA B - GRUPA III

1.Gryf Bydgoszcz            18   32   34-8
2.Budowlani Piechcin        18   25   49-19
3.Pałuczanka Żnin           18   22   51-34
4.Noteć Mątwy               18   20   50-43
5.Dąb Barcin                18   17   34-34
6.Goplania II Inowrocław    18   17   34-41
7.LZS Gębice                18   13   32-50
8.Start Trzemeszno          18   12   31-44
9.Cuiavia II Inowrocław     18   12   25-49
10.Sparta Janowiec Wlkp.    18   10   35-64

KLASA B - GRUPA IV

1.Włocławianka II Włocławek 14   21   43-17
2.Pomorzanin II Toruń       14   18   37-13
3.Gopło Kruszwica           14   18   39-21
4.Victoria Toruń            14   18   29-23
5.Olimpia Brześć Kujawski   14   13   34-29
6.Start Radziejów           14    9   26-47
7.LZS Kowal                 14    8   15-30
8.Wisła Nieszawa            14    7   10-43
- Lech Ostrowite - wycofał się z rozgrywek

ROZGRYWKI O WEJŚCIE (LUB POZOSTANIE) DO KLASY A

1.Sparta Brodnica            3    4   11-4
2.Budowlani Piechcin         3    4   11-6
3.Pomorzanin II Toruń        3    4    5-8
4.Wisła Dobrzyń              3    0    3-12 /spadek/

KLASA C - GRUPA INOWROCŁAWSKA

1.Piast Złotniki Kujawskie   4    6    7-3
2.Pałuczanka II Żnin         4    4    9-6 /w prasie: 6-9/
3.Cukrownik Tuczno           4    2    2-9

* * * * * * * * * *

KLASA B /LZS/ - GRUPA III

1.LZS Cieślin
-LZS Nowa Wieś Wielka
-?

Rozgrywki decydujące o awansie do związkowej KLASY A:
1.LZS Radzynianka Radzyń Chełm. /awans/
-LZS Cieślin
-LZS Nowe
-LZS Zbrachlin


Doroczny Turniej o Pucha Przewodniczącego Prezydium PRN (Kruszwica, 1968 r.)

1/2 finału:
LZS Cieślin - Piast Złotniki Kuj. 1-0
LZS Dobiesławice - LZS Kobylniki 2-1

finał:
LZS Dobiesławice - LZS Cieślin 4-0 (4-0)

Skład LZSu Dobiesławice: Cieszyński, Polonisz, Grabski, Jędrasik, J.Koc, H.Koc, Murawski, Napierała, Derkowski, Kołodziejski i Tomczyk.


KLASA C /LZS/ - POWIAT INOWROCŁAWSKI

GRUPA I

1.LZS Rojewo (Rojewice ?)
-?

GRUPA II

1.LZS Sukowy
-?

GRUPA III

1.LZS Gnojno
-?

FINAŁ:

Awans do KLASY B LZS: LZS Gnojno i LZS Rojewice (Rojewo ?)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Turniej piłki nożnej o puchar przechodni ufundowany przez przewodniczącego Gromadzkiego Komitetu Frontu Jedności Narodu (Jaksice, lato 1968)

Finał:
LZS Cieślin - LZS Gnojno 1-0

Kolejność:
1.LZS Cieślin
2.LZS Gnojno
3.LZS Jaksice
4.Cukrownik Tuczno


Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (44 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=