Opuszczone Boisko - Sezon 1971-72

 

LIGA OKRĘGOWA

1.Goplania Inowrocław        30   42   47-25
2.Zachem Bydgoszcz           30   39   46-18
3.Wda Świecie                30   37   45-30
4.Chojniczanka Chojnice      30   36   58-44
5.Cuiavia Inowrocław         30   35   43-29
6.Ruch Grudziądz             30   33   43-27
7.Budowlani Bydgoszcz        30   33   35-29
8.Olimpia Grudziądz          30   32   41-31
9.Zawisza II Bydgoszcz       30   28   37-42
10.Unia Janikowo             30   28   32-41
11.Kujawianka Strzelno       30   28   37-47
12.Włocławianka Włocławek    30   27   35-37
13.Zdrój Ciechocinek         30   26   29-44
14.Gwiazda Bydgoszcz         30   22   33-45
15.Unia Wąbrzeźno            30   18   21-53
16.Legia Chełmża             30   17   26-61

KLASA A - GRUPA I

1.Pomorzanin Toruń           26   41   50-18
2.Brda Bydgoszcz             26   37   57-22
3.Wisła Fordon               26   34   55-22
4.Orkan Lubaszcz             26   34   43-26
5.Borowiak Czersk            25   33   44-24
6.Chełminianka Chełmno       26   27   41-35
7.Czarni Nakło               26   26   28-23
8.Sparta Brodnica            26   23   37-36
9.Orzeł Osiek                25   22   34-41
10.Budowlani II Bydgoszcz    26   21   28-35
11.Polonia II Bydgoszcz      26   20   31-42
12.Koronowianka Koronowo     26   17   25-46
13.Wisła Nowe                26   13   30-73
14.Łobzonka Wyrzysk          26   11   28-91

KLASA A - GRUPA II

1.Unia Solec Kujawski        26   42   74-19
2.Budowlani Lipno            26   35   59-36
3.Noteć Mątwy                26   34   55-28
4.Szubinianka Szubin         26   33   56-32
5.Lech Rypin                 26   31   78-32
6.Unia Gniewkowo             26   31   45-38
7.Pałuczanka Żnin            26   29   55-45
8.Notecianka Pakość          26   24   50-46
9.Budowlani Piechcin         26   24   48-46
10.Dąb Barcin                25   22   48-58
11.LZS Gołaszewo             26   16   38-90
12.Orlęta Aleksandrów Kuj.   25   14   29-62
13.Gopło Kruszwica           26   10   41-82
14.Włocławianka II Włocławek 26   10   28-91

KLASA B - GRUPA III

1.Goplania II Inowrocław
-Brda II Bydgoszcz
-Cuiavia II Inowrocław
-Cukrownik Tuczno
-Huragan Dąbrówka
-Noteć Gębice
-Piast Złotniki Kujawskie
-Pogoń Mogilno
-Sparta Janowiec Wlkp.
-Start Trzemeszno
-Unia II Janikowo
-Vistula Żnin

KLASA B - GRUPA IV

1.Start Radziejów
-Lech II Rypin
-?


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


LIGA POWIATOWA LZS

KLASA B

1.LZS Dobiesławice           10   15   33-13
2.LZS Liszkowo               10   15   36-22
3.LZS Polanowice             10   13   32-17
4.LZS Kobylniki              10    8   17-28
5.LZS Rojewo                 10    7   18-24
6.LZS Chełmce                10    2    6-38

KLASA C - GRUPA I

1.LZS Wielowieś              14   23   59-14
2.LZS Bąkowo                 14   21   36-16
3.LZS Palczyn                14   20   44-19
4.LZS Gnojno                 14   18   38-34
5.LZS Wierzchosławice        14   10   24-33
6.LZS Markowo                14   10   18-35
7.LZS Pławinek               14    8   14-37
8.LZS Rojewice               14    2    5-50

KLASA C - GRUPA II

1.LZS Tupadły                12   20   34-16
2.LZS Lachmirowice           12   18   33-21
3.LZS Sukowy                 12   14   30-17
4.LZS Rąbinek                12   14   26-22
5.LZS Gorzany                12   12   25-22
6.LZS Piaski                 12    6   14-30
7.LZS Balczewo               12    0    4-38



Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (55 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=