Opuszczone Boisko - Sezon 1972-73

 

LIGA OKRĘGOWA

1.Polonia Bydgoszcz (s)      30   47   62-20
2.Wda Świecie                30   40   45-31
3.Cuiavia Inowrocław         30   38   43-36
4.Ruch Grudziądz             30   36   39-34
5.Zachem Bydgoszcz           30   34   46-43
6.Elana Toruń                30   29   32-25
7.Pomorzanin Toruń (b)       30   29   34-36
8.Włocławianka Włocławek     30   28   26-28
9.Unia Solec Kujawski (b)    30   28   24-35
10.Olimpia Grudziądz         30   28   29-41
11.Chojniczanka Chojnice     30   27   38-35
12.Budowlani Bydgoszcz       30   27   19-22
13.Zawisza II Bydgoszcz      30   27   29-35
14.Kujawiak Włocławek        30   24   26-42
15.Unia Janikowo             30   22   23-35
16.Kujawianka Strzelno       30   16   24-60

KLASA A - GRUPA I

1.Wisła Fordon               26   40   57-19
2.Brda Bydgoszcz             26   39   52-20
3.Unia Wąbrzeźno (s)         26   38   61-21
4.Orkan Lubaszcz             26   31   43-28
5.Borowiak Czersk            26   28   37-33
6.Chełminianka               26   26   39-41
7.Orzeł Osiek                26   24   46-55
8.Grom Więcbork (b)          26   23   40-38
9.Budowlani II Bydgoszcz     26   23   28-38
10.Gwiazda Bydgoszcz (s)     26   23   32-49
11.Sparta Brodnica           26   20   28-56
12.Czarni Nakło              26   19   21-36
13.Polonia II Bydgoszcz      26   17   24-32
14.Stal Grudziądz (b)        26   13   15-63

KLASA A - GRUPA II

1.Zdrój Ciechocinek (s)      26   41   72-16
2.Lech Rypin                 26   39   51-22
3.Goplania II Inowrocław (b)*26   35   68-30
4.Noteć Mątwy                26   33   34-15
5.Budowlani Lipno            26   32   48-29
6.Legia Chełmża (s)          26   26   37-35
7.Szubinianka Szubin         26   25   50-43
8.Pałuczanka Żnin            26   25   37-33
9.Budowlani Piechcin         26   23   39-40
10.Unia Gniewkowo            26   22   48-55
11.Start Radziejów (b)       26   22   47-61
12.Notecianka Pakość         26   21   38-46
13.Dąb Barcin                26   17   37-77
14.Orlęta Aleksandrów Kuj.   26    5   14-92

* w związku z degradacją pierwszego zespołu Goplanii do Ligi Okręgowej, drużyna rezerw pozostała na następny sezon w Klasie A
** mecz barażowy o awans do Ligi Okręgowej (Toruń): Budowlani Lipno - Orkan Lubaszcz 2-1


KLASA B - GRUPA III(?)

1.Pogoń Mogilno              26   44   69-16
2.Sparta Janowiec Wlkp.      26   43   77-25
3.Gopło Kruszwica (s)        26   37   63-28
4.Piast Złotniki Kujawskie   26   31   50-42
5.Start Trzemeszno           26   28   52-43
6.Unia II Janikowo           26   26   50-36
7.Cukrownik Tuczno           26   26   50-45
8.Cuiavia II Inowrocław      26   24   41-44
9.Burza Nowa Wieś Wielka     26   23   59-68
10.Noteć Gębice              26   21   46-57
11.Promień Szczepanowo       26   18   39-77
12.Vistula Żnin              26   16   35-64
13.Pałuczanka II Żnin        26   16   31-69
14.Budowlani II Piechcin     26   11   30-68

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (10 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=