Opuszczone Boisko - Sezon 1973-74

 

LIGA OKRĘGOWA - GRUPA I

1.Polonia Bydgoszcz          22   32   45-13
2.Wda Świecie                22   30   41-20
3.Budowlani Bydgoszcz        22   27   27-14
4.Brda Bydgoszcz             22   27   32-26
5.Chojniczanka Chojnice      22   23   32-27
6.Olimpia Grudziądz          22   23   28-30
7.Ruch Grudziądz             22   21   26-20
8.Zawisza II Bydgoszcz       22   20   25-32
9.Unia Solec Kujawski        21   16   27-33
10.Unia Wąbrzeźno            22   15   22-38
11.Wisła Bydgoszcz           22   14   16-38
12.Noteć Mątwy               21   12   18-38

LIGA OKRĘGOWA - GRUPA II

1.Zachem Bydgoszcz           22   37   54-9
2.Goplania Inowrocław        22   35   50-16
3.Elana Toruń                22   23   26-25
4.Pomorzanin Toruń           22   22   18-21
5.Kujawianka Strzelno        22   21   26-25
6.Lech Rypin                 22   21   28-37
7.Włocławianka Włocławek     22   20   23-26
8.Cuiavia Inowrocław         22   19   23-30
9.Unia Janikowo              22   19   22-35
10.Zdrój Ciechocinek         22   18   25-26
11.Budowlani Lipno           22   17   25-43
12.Kujawiak Włocławek        22   12   19-37

Mecz barażowy o awans do "nowej" Ligi Okręgowej:
Lech Rypin - Olimpia Grudziądz   2-0

KLASA A - GRUPA I

1.Gwiazda Bydgoszcz          22   32   41-17
2.Brda II Bydgoszcz          22   29   35-24
3.Łobzonka Wyrzysk           22   28   50-33
4.Czarni Nakło               22   28   39-32
5.Orkan Lubaszcz             22   25   39-28
6.Tucholanka Tuchola         22   23   30-33
7.Borowiak Czersk            22   21   30-32
8.Grom Więcbork              22   21   29-34
9.Budowlani II Bydgoszcz     22   20   29-32
10.Polonia II Bydgoszcz      22   15   21-27
11.Orzeł Osiek               22   11   29-50
12.Chojniczanka II Chojnice  22   11   22-50

KLASA A - GRUPA II

1.Zachem II Bydgoszcz        22   39   76-14
2.Legia Chełmża              22   32   51-19
3.Unia Gniewkowo             22   24   38-34
4.Sparta Brodnica            22   23   28-26
5.Drwęca Golub               22   23   38-42
6.Ruch II Grudziądz          22   22   39-43
7.Jagiellonka Nieszawa       22   20   35-41
8.Chełminianka Chełmno       22   19   32-29
9.Pomorzanin II Toruń        22   18   29-31
10.Wisła Nowe                22   18   27-46
11.Stal Grudziądz            22   14   24-49
12.LZS Unisław               22   12   26-59

KLASA - GRUPA III

1.Goplania II Inowrocław     22   33   46-17
2.Pogoń Mogilno              22   32   46-20
3.Start Radziejów            22   25   39-25
4.Pałuczanka Żnin            22   25   36-25
5.Szubinianka Szubin         22   24   33-39
6.Zagłębie Piechcin          22   22   30-27
7.Gopło Kruszwica            22   22   32-39
8.Dąb Barcin                 22   21   34-37
9.Piast Złotniki Kujawskie   22   19   32-32
10.Notecianka Pakość         22   19   32-43
11.Łokietek Brześć Kujawski  22   15   31-46
12.Sparta Janowiec Wlkp.     22    7   18-59

KLASA B - GRUPA (?)

-Burza Nowa Wieś Wielka
-Cuiavia II Inowrocław
-Cukrownik Tuczno
-Huragan Dąbrówka (?) /awans/
-LZS Sarbinowo
-LZS Szarlej
-Unia II Janikowo
-Vistula Żnin /awans/
-?
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (63 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=