Opuszczone Boisko - Sezon 1963-64

 

III LIGA

1.Pomorzanin Toruń             22   31   54-23
2.Kujawiak Włocławek           22   25   36-34
3.Zawisza II Bydgoszcz (b)     22   24   39-33
4.Brda Bydgoszcz (b)           22   24   38-36
5.Włocławianka Włocławek       22   23   28-36
6.Chojniczanka Chojnice (b)    22   22   37-35
7.Unia Wąbrzeźno               22   21   30-31
8.Cuiavia Inowrocław           22   21   19-21
9.Gryf Toruń                   22   20   23-33
10.Polonia II Bydgoszcz        22   19   25-27
10.Budowlani Bydgoszcz         22   19   31-33
12.Pogoń Mogilno               22   15   20-38

BARAŻE O AWANS DO II LIGI

1.MZKS Gdynia                   8   14   26-3
2.Czarni Żagań                  8   11   15-12
3.Gryf Słupsk                   8    6   10-13
4.Pomorzanin Toruń              8    5    7-13
5.Wiarus Szczecin               8    4    9-26

Pomorzanin Toruń nie awansował do II Ligi.

KLASA A - GRUPA I

1.Legia Chełmża                18   28   46-20
2.Unia Solec Kujawski          18   25   46-27
3.Goplania Inowrocław          18   24   36-22
4.Ruch Grudziądz               18   17   29-35
5.Czarni Nakło (s)             18   16   24-28
6.Borowiak Czersk (b)          18   16   31-40
7.Gwiazda Bydgoszcz            18   15   26-36
8.Stal Grudziądz               18   14   29-37
9.Wisła Nowe                   18   13   21-40
10.Budowlani II Bydgoszcz*     18   12   25-28
-Noteć Mątwy - wycofała się trakcie sezonu
-Wisła Grudziądz (b) - nie przystąpiła do rozgrywek

* W związku ze spadkiem drużyny Budowlanych Bydgoszcz z III Ligi, Klasę A musiała opuścić drużyna rezerw.

KLASA A - GRUPA II

1.Nadwiślanin Grudziądz        22   34   63-27
2.Olimpia Grudziądz            22   34   65-18
3.Zdrój Ciechocinek (s)        22   30   56-24
4.Unia Janikowo                22   29   47-32
5.Gryf II Toruń                22   23   51-40
6.Pałuczanka Żnin (b)          22   22   42-45
7.Budowlani Lipno              22   22   42-56
8.Kujawianka Strzelno          22   17   35-44
9.Pomorzanin II Toruń (b)      22   17   33-44
10.Orlęta Aleksandrów Kuj.     22   16   36-51
11.Gopło Kruszwica (b)         22   15   25-55
12.Włocławianka II Włocławek   22    5   22-81

KLASA B - GRUPA I

1.Kolejarz Chojnice (b)        12   21   42-13
2.Kabel Bydgoszcz              12   14   39-25
3.Gryf Sępólno Kraj.           12   12   24-22
4.Gwiazda II Bydgoszcz (b)     11   11   17-23
5.LZS Mrocza (s)               12   10   19-23
6.Polonia III Bydg/Potulice    12    9   21-36
7.Grom Więcbork                11    5   15-32
-Czarni II Nakło (b) - wycofali się z rozgrywek

KLASA B - GRUPA II

1.Wda Świecie                  14   26   56-11
2.Sparta Brodnica              14   17   33-24
3.Promień Kowalewo Pom.        14   13   42-26
4.Chełminianka Chełmno         14   12   27-35
5.Unia II Wąbrzeźno (b)        14   11   26-29
6.Legia II Chełmża (b)         14   11   35-49
7.Olimpia II Grudziądz         14   11   27-48
8.Nadwiślanin II Grudziądz (b) 14   10   27-55

KLASA B - GRUPA III

1.MPK Bydgoszcz (b)            14   22   34-12
2.Notecianka Pakość            14   22   36-16
3.Brda II Bydgoszcz            14   16   37-27
4.Gryf Bydgoszcz (s)           14   15   29-23
5.Stella Białośliwie           14   12   27-25
6.Pogoń II Mogilno (b)         14   11   18-31
7.Cukrownik Żnin               14    9    9-25
8.Sparta Janowiec Wlkp.        14    5   15-47

KLASA B - GRUPA IV

1.Unia Gniewkowo               14   19   28-24
2.Victoria Toruń               14   18   30-18
3.Włókniarz Toruń (s)          14   17   33-27
4.Drwęca Golub-Dobrzyń         14   17   32-29
5.Wisła Nieszawa (b)           14   14   21-20
6.Wisła Dobrzń                 14   13   28-23
7.Kujawiak II Włocławek        14   10   19-33
8.Lech Rypin (s)               14    5   17-34

KLASA C - GRUPA INOWROCŁAWSKA

1.Unia II Janikowo
2.Cuiavia II Inowrocław
-Piast Złotniki Kujawskie
-MKS Trzemeszno
-?


* * * * * * * * * * * *


LIGA POWIATOWA

GRUPA I

1.LZS Szarlej
-?

GRUPA II

1.LZS Palczyn
-?
LZS Szarlej zdobył puchar przewodniczącego Prezydium Powiatowej Rady Narodowej - M. Kalwasińskiego. W meczu finałowym (w Inowrocławiu /08.11.1964/) pokonał 1-0 (po dogrywce) LZS Palczyn.


Turnieje Piłki Nożnej o puchary prechodnie Komitetów Obchodu 1 Maja:

(Złotniki Kujawskie)
1.LZS II Złotniki Kujawskie
2.LZS I Złotniki Kujawskie
3.LZS Palczyn
4.LZS Jaksice

(Rojewo)
1.LZS Liszkowo
2.LZS Rojewice
3.LZS Rojewo
4.LZS Dąbie


W lidze trampkarzy występuje drużyna LZS Rojewice.
Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzający (13 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=