Opuszczone Boisko - Sezon 1969-70

 

LIGA OKRĘGOWA

1.Budowlani Bydgoszcz        30   42   44-18
2.Zawisza II Bydgoszcz       30   40   58-28
3.Włocławianka Włocławek     30   36   60-32
4.Goplania Inowrocław        30   34   37-25
5.Unia solec Kujawski        30   31   50-48
6.Gryf Toruń                 30   29   46-45
7.Olimpia Grudziądz          30   29   37-48
8.Chojniczanka Chojnice      30   28   37-33
9.Zdrój Ciechocinek          30   28   41-46
10.Wda Świecie               30   28   36-41
11.Unia Wąbrzeźno            30   28   34-39
12.Lech Rypin                30   28   52-60
13.Ruch Grudziądz            30   28   30-42
14.Brda Bydgoszcz            30   27   41-36
15.Cuiavia Inowrocław        30   27   36-40
16.Pomorzanin Toruń          30   13   32-90

KLASA A - GRUPA I

1.Gwiazda Bydgoszcz          26   43   76-18
2.Wisła Nowe                 26   37   61-16
3.Zachem Bydgoszcz           26   32   66-27
4.Czarni Nakło               26   32   47-32
5.Stal Grudziądz             26   30   58-37
6.Szubinianka Szubin         26   28   57-41
7.Łobzonka Wyrzysk           26   28   46-50
8.Wisła Fordon               26   25   48-52
9.Borowiak Czersk            26   25   35-41
10.Chełminianka              26   23   29-50
11.Polonia II Bydgoszcz      26   22   31-32
12.LZS Mrocza                26   21   29-57
13.Kabel Bydgoszcz           26   11   25-77
14.Węgrowianka Węgrowo       26    6   22-110

KLASA A - GRUPA II

1.Legia Chełmża              30   49   76-32
2.Unia Janikowo              30   43   74-27
3.Kujawianka Strzelno        30   40   59-48
4.Elana Toruń                30   37   61-34
5.Włocławianka II Włocławek  30   37   54-48
6.Unia Gniewkowo             30   34   49-36
7.Noteć Mątwy                30   32   53-37
8.Notecianka Pakość          30   32   52-46
9.Pałuczanka Żnin            30   31   66-47
10.Budowlani Lipno           30   30   48-50
11.Pogoń Mogilno             30   29   41-41
12.Sparta Brodnica           30   27   41-54
13.Budowlani Piechcin        30   24   38-50
14.Orlęta Aleksandrów Kuj.   30   15   34-70
15.Błękitni Cieślin          30    9   29-92
16.Drwęca Golub              30    7   23-110

KLASA B - GRUPA I

1.Chojniczanka II Chojnice   16   28   44-19
2.Grom Więcbork              16   22   48-22
3.Orzeł Osiek                16   22   42-28
4.Tur Chojnice               16   14   34-30
5.Polonia III Bydg./Potulice 16   14   32-36
6.Pogoń Łobżenica            16   12   26-44
7.Gryf Sępólno Kraj.         16    9   30-49
8.Stella Białośliwie         16    9   19-38
9.Tucholanka Tuchola         16    7   12-40

KLASA B - GRUPA II

1.Budowlani II Bydgoszcz     14   26   42-9
2.Brda II Bydgoszcz          14   20   35-13
3.Pomowiec Kijewo            14   16   31-25
4.Wda II Świecie             14   14   23-25
5.Piast Łasin                14   11   22-38
6.Ruch II Grudziądz          14    8   15-27
7.Radzynianka Radzyń         14    6   15-40
8.Pomorzanin II Toruń        14    4   10-35

KLASA B - GRUPA III

1.Cuiavia II Inowrocław      12   22   43-12
2.Dąb Barcin                 12   15   17-16
3.Start Trzemeszno           12   13   22-14
4.Goplania II Inowrocław     12   11   15-26
5.LZS (Noteć) Gębice         12    9   23-25
6.Piast Złotniki Kujawskie   12    8   16-29
7.Szubinianka II Szubin      12    6   12-26

Szubinianka II Szubin = Czarni Kowalewo (?)

KLASA B - GRUPA IV

1.Gopło Kruszwica            12   19   34-14
2.Kujawiak II Włocławek      12   17   32-16
3.Promień Kowalewo Pom.      12   13   26-23
4.Victoria Toruń             12   13   24-22
5.Kowalanka Kowal            12   11   22-22
6.Gryf II Toruń              12    7   16-28
7.Start Radziejów            12    4    8-37


KLASA C - GRUPA WŁOCŁAWSKA (I)

1.Lech II Rypin
-?

KLASA C - GRUPA II

1.Sparta Janowiec Wlkp.      10   16   55-19
2.Unia II Janikowo           10   15   34-26
3.LZS Pińsko                 10   13   33-22
4.Gwiazda II Bydgoszcz       10   12   33-24
-Dąb II Barcin
-Szubinianka II Szubin
-Cukrownik Tuczno - wycofał się z rozgrywek

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Mecz finałowy Klasy B - LZS
(o wejście do "związkowej" Klasy A, Ostaszewo):

LZS Więcławice - Mechanik Wąbrzeźno 0-6

Turniej o Puchar Przewodniczącego Prezydium PRN (Mątwy, 1970 r.):

Finał:
Błękitni Wójcin - Piast Złotniki Kujawskie  x:1 (1:0)
Błękitni wywalczyli trofeum


LIGA POWIATOWA LZS

KLASA C - GRUPA I

1.LZS Jaksice          10   18   37-12
2.LZS Gnojno           10   16   30-11
3.LZS Wierzchosławice  10   10   18-16
4.LZS Rojewice         10   10   18-18
5.LZS Borkowo          10    6   13-32
6.LZS Balczewo         10    0    5-32

KLASA C - GRUPA II

1.LZS Chełmce          10   18   32-13
2.LZS Bąkowo           10   15   37-10
3.LZS Polanowice       10   11   22-18
4.LZS Piaski           10    9   20-23
5.LZS Sukowy           10    5   11-19
6.LZS Dąbrowa Biskupia 10    2   14-37

Zwycięzcy grup awansowali do Klasy B


W rozgrywkach ligi wiejskiej (LZS) powiatu mogileńskiego startowały drużyny z następujących miejscowości: Dąbrowa, Dąbrówka, Dobieszewice, Golejewo, Górki, Jeziora Wielkie, Kołodziejewo, Kwieciszewo, Orchowo, Ostrowo, Markowice, Parlin, Różanna, Sędowo, Skrzeszewo, Sławsk Mały, Szczepanowo, Wójcin.

Finał rozgrywek (Szczepanowo):
LZS Szczepanowo - LZS Sławsk Mały 4-2

W rozgrywkach ligi wiejskiej (LZS) powiatu żnińskiego uczestniczyło sześć ekip.

Finał rozgrywek:
LZS Bożejewice - LZS Jadowniki 2-1

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (61 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=