Opuszczone Boisko - Sezon 1968-69

 

LIGA OKRĘGOWA

1.Kujawiak Włocławek         30   46   69-25
2.Zawisza II Bydgoszcz       30   43   66-24
3.Włocławianka Włocławek     30   40   72-39
4.Cuiavia Inowrocław         30   38   50-24
5.Brda Bydgoszcz             30   37   44-26
6.Goplania Inowrocław        30   36   52-38
7.Zdrój Ciechocinek          30   29   37-25
8.Unia Wąbrzeźno             30   29   41-44
9.Budowlani Bydgoszcz        30   28   40-43
10.Chojniczanka Chojnice     30   28   44-56
11.Wda Świecie               30   25   37-46
12.Unia Solec Kujawski       30   24   39-54
13.Olimpia Grudziądz         30   22   22-50
14.Unia Janikowo             30   20   38-67
15.Czarni Nakło              30   20   40-68
16.Szubinianka Szubin        30   15   29-72

KLASA A - GRUPA I

1.Nadwiślanin-Ruch Grudziądz 24   42   85-16
2.Zachem Bydgoszcz           24   35   40-16
3.Polonia II Bydgoszcz       24   30   46-38
4.Gwiazda Bydgoszcz          24   28   60-37
5.Wisła Nowe                 24   27   53-38
6.Stal Grudziądz             24   27   46-40
7.Legia Chełmża              24   26   50-40
8.Wisła Fordon               24   24   55-59
9.Kabel Bydgoszcz            24   21   45-46
10.Łobzonka Wyrzysk          24   18   36-65
11.LZS Mrocza                24   17   47-60
12.Stella Białośliwie        24   10   21-87
13.Czarni Kowalewo           24    7   17-87

KLASA - GRUPA II

1.Lech Rypin                 26   43   77-32
2.Budowlani Lipno            26   34   57-27
3.Notecianka Pakość          26   33   53-34
4.Włocławianka II Włocławek  26   30   62-52
5.Drwęca Golub               26   29   41-36
6.Pogoń Mogilno              26   28   35-33
7.Orlęta Alekasandrów Kuj.   26   27   51-37
8.Kujawianka Strzelno        26   24   46-39
9.Budowlani Piechcin         26   24   43-47
10.Unia Gniewkowo            26   23   45-51
11.Pomorzanin II Toruń       26   22   51-62
12.Sparta Brodnica           26   22   43-71
13.Radzynianka Radzyń        26   13   24-78
14.Promień Kowalewo Pom.     26   12   37-62

KLASA B - GRUPA I

1.Borowiak Czersk            16   24   53-19
2.Tur Chojnice               16   24   42-18
3.Orzeł Osiek                16   22   43-27
4.Grom Więcbork              16   20   34-26
5.Pogoń Łobrzenica           16   14   40-58
6.Chojniczanka II Chojnice   16   12   30-33
7.Czarni II Nakło            16   11   25-45
8.Gryf Sępólno Kraj.         16    9   21-45
9.Tucholanka Tuchola         16    8   20-37

KLASA B - GRUPA II

1.Pałuczanka Żnin            16   28   57-10
2.Noteć Mątwy                16   28   55-19
3.Dąb Barcin                 16   24   43-20
4.Noteć Gębice               16   14   21-36
5.Start Trzemeszno           16   14   21-37
6.Cuiavia II Inowrocław      16   12   24-32
7.Goplania II Inowrocław     16   10   22-36
8.Piast Złotniki Kujawskie   16    7   14-34
9.LZS Pińsko                 16    7   10-43

KLASA B - GRUPA III

1.Chełminianka Chełmno       14   22   33-18
2.Budowlani II Bydgoszcz     14   19   30-14
3.Brda II Bydgoszcz          14   16   38-16
4.Pomowiec Kijewo            14   14   28-29
5.Nadwiślanin-Ruch II Grudz. 14   14   25-31
6.Koronowianka Koronowo      14   11   16-30
7.Piast Łasin                14   10   15-31
8.Unia II Solec Kujawski     14    7   19-33

KLASA B - GRUPA IV

1.Elana Toruń                14   23   40-14
2.Kowalanka Kowal            14   18   29-23
3.Gryf II Toruń              14   16   40-31
4.Victoria Toruń             14   14   22-24
5.Olimpia Brześć Kuj.        14   12   25-32
6.Start Radziejów            14   11   24-27
7.Gopło Kruszwica            14   10   19-36
8.Wisła Dobrzyń              14    8   14-29


KLASA C - GRUPA INOWROCŁAWSKA

1.Kujawiak II Włocławek      10   13   44-21
2.Pałuczanka II Żnin         10   13   29-22
3.Szubinianka II Szubin      10   12   23-20
4.Sparta Janowiec            10    9   26-17
5.Budowlani II Piechcin      10    9   17-20
6.Cukrownik Tuczno           10    4   15-54
-Czarni Kowalewo - wycofali się

* * * * * * * * * *

Mecz finałowy KLASY B - LZS
(o wejście do "związkowej" Klasy A):

Błękitni Cieślin - LZS Zbrachlin 1-0


Turniej o Puchar Przewodniczącego Prezydium PRN (Kruszwica, 1969 r):

1.Błękitni Cieślin


LIGA POWIATOWA LZS

KLASA C

1.LZS Więcławice*
2.LZS Jaksice (dwa punkty mniej)
-?

* LZS Więcławice w przyszłym sezonie zagra w elzetesowskiej Wojewódziej Klasie B
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (12 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=