Opuszczone Boisko - Klasa A - grupa 2 (88-89)
  Wstęp
  Sezon 1961-62
  Sezon 1962-63
  Sezon 1963-64
  Sezon 1964-65
  Sezon 1965-66
  Sezon 1966-67
  Sezon 1967-68
  Sezon 1968-69
  Sezon 1969-70
  Sezon 1970-71
  Sezon 1971-72
  Sezon 1972-73
  Sezon 1973-74
  Sezon 1974-75
  Sezon 1975-76
  Sezon 1976-77
  Sezon 1977-78
  Sezon 1978-79
  Sezon 1979-80
  Sezon 1980-81
  Sezon 1981-82
  Sezon 1982-83
  Sezon 1983-84
  Sezon 1984-85
  Sezon 1985-86
  Sezon 1986-87
  Sezon 1987-88
  Sezon 1988-89
  => Klasa A - grupa 1 (88-89)
  => Klasa A - grupa 2 (88-89)
  => Klasa B - grupa 2 (88-89)
  => Klasa B - grupa 3 (88-89)
  => Klasa B - grupa 4 (88-89)
  => Klasa C - grupa 3 (88-89)
  => Klasa C - grupa 4 (88-89)
  => Klasa C - grupa 5 (88-89)
  Sezon 1989-90
  Sezon 1990-91
  Sezon 1991-92
  Kontakt

 

Zjednoczeni S. - Unia S.K.      4-0   2-5
Goplania II – Kujawy            1-1   0-1
Dąb – Pałuczanka                0-1   0-2
Noteć – LZS W.                  4-1   1-1
Unia G. - Pogoń                 0-2   0-3
Piast - Zjednoczeni T.          3-1   2-1

Pałuczanka – Kujawy             2-2   2-1
Pogoń – Goplania II             2-0   1-2
Unia S.K. - Unia G.             5-1   1-1
Zjednoczeni T. - Zjednoczeni S. 2-2   1-4
LZS W. - Piast                  1-2   2-3
Dąb – Noteć                     5-4   2-4

Noteć – Pałuczanka              1-5   0-3
Piast – Dąb                     3-0   3-2
Zjednoczeni S. - LZS W.         1-1   2-1
Unia G. - Zjednoczeni T.        4-0   1-5
Goplania II – Unia S.K.         2-2   2-3
Kujawy – Pogoń                  1-0   0-4

Pałuczanka – Pogoń              3-1   0-3
Unia S.K. - Kujawy              3-0   0-1
Zjednoczeni T. - Goplania II    1-0   2-2
LZS W. - Unia G.                3-4   2-2
Dąb – Zjednoczeni S.            1-4   0-5
Noteć – Piast                   4-2   1-0

Piast – Pałuczanka              2-2   0-5
Zjednoczeni S. - Noteć          1-0   2-1
Unia G. - Dąb                   1-1   1-4
Kujawy – Zjednoczeni T.         0-1   0-3
Goplania II – LZS W.            0-2   0-4
Pogoń – Unia S.K.               2-1   0-3

Piast – Zjednoczeni S.          0-1   0-1
Pałuczanka – Unia S.K.          1-1   1-2
Zjednoczeni T. - Pogoń          1-1   2-2
Dąb – Goplania II               0-2   1-5
Noteć – Unia G.                 4-2   0-2
LZS W. - Kujawy                 0-1   1-1

Zjednoczeni S. - Pałuczanka     4-3   1-2
Unia G. - Piast                 2-0   0-3v
Goplania II – Noteć             4-1   1-2
Kujawy – Dąb                    1-1   3-0
Pogoń – LZS W.                  3-0   1-1
Unia S.K. - Zjednoczeni T.      1-0   2-5

Zjednoczeni S. - Unia G.        2-0   3-1
LZS W. - Unia S.K.              1-0   3-3
Piast – Goplania II             1-0   2-2
Dąb – Pogoń                     0-4   0-3v
Pałuczanka – Zjednoczeni T.     2-2   1-5
Noteć – Kujawy                  3-1   2-0

Unia S.K. - Dąb                 3-0   6-0
Goplania II – Zjednoczeni S.    0-1   0-2
Unia G. - Pałuczanka            1-3   3-6
Kujawy – Piast                  4-5   0-1
Pogoń – Noteć                   2-0   1-4
Zjednoczeni T. - LZS W.         5-1   0-1

Zjednoczeni S. - Kujawy         3-0   2-4
Dąb – Zjednoczeni T.            1-2   0-3v
Unia G. - Goplania II           1-1   2-0
Noteć – Unia S.K.               5-2   1-0
Pałuczanka – LZS W.             1-1   2-1
Piast – Pogoń                   2-2   0-1

Pogoń – Zjednoczeni S.          2-1   0-4
LZS W. - Dąb                    3-0   6-1
Goplania II – Pałuczanka        2-0   0-1
Kujawy – Unia G.                0-3   2-0
Unia S.K. - Piast               1-3   1-5
Zjednoczeni T. - Noteć          2-1   0-0


1.Zjednoczeni Szarlej (b) 11   18    8-2-1    24-9
2.Pogoń Mogilno           11   16    7-2-2    21-9
3.Piast Złotniki Kuj. (b) 11   14    6-2-3    23-18
4.Pałuczanka Żnin         11   13    4-5-2    23-17
5.Zjednoczeni Trzemeszno  11   13    5-3-3    17-16
6.Noteć Gębice            11   10    5-0-6    27-27
7.Unia Solec Kujawski     11   10    4-2-5    19-19
8.Unia Gniewkowo          11   10    4-2-5    19-21
9.Goplania II Inowrocław  11    9    3-3-5    12-12
10.LZS Wierzchosławice    11    8    3-2-6    14-21
11.Kujawy Markowice       11    7    2-3-6    11-22
12.Dąb Barcin             11    4    1-2-8     9-28


1.Zjednoczeni Szarlej (b) 22   34   16-2-4    52-24
2.Pałuczanka Żnin         22   29   12-5-5    48-33
3.Pogoń Mogilno           22   28   12-4-6    40-25
4.Piast Złotniki Kuj. (b) 22   27   12-3-7    42-34
5.Zjednoczeni Trzemeszno  22   26   10-6-6    44-31
6.Noteć Gębice            22   24   11-2-9    43-39
7.Unia Solec Kujawski     22   22    9-4-9    45-40
8.LZS Wierzchosławice     22   19    6-7-9    37-37
9.Kujawy Markowice        22   18    7-4-11   24-37
10.Unia Gniewkowo         22   16    6-4-12   32-50
11.Goplania II Inowrocław 22   15    5-5-12   26-33
12.Dąb Barcin             22    6    2-2-18   19-69

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (59 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=